Worek ażurowy - wygodny w użyciu worek na ziemniaki i inne produkty

worek na ziemniaki

Wśród przemysłowych oraz jednostkowych opakowań na żywność nie brak zapotrzebowania na worki na ziemniaki warzywa i owoce. Odpowiednie przechowywanie i transport owoców i warzyw pozwala zachować ich świeżość oraz odpowiednie właściwości.

Wysokiej jakości worek ażurowy na ziemniaki od Agrosak

Specjalnością firmy Agrosak są worki, opakowania i inne wyroby z polipropylenu. Tworzymy własne włókniny i tkaniny polipropylenowe, dbając o ich perfekcyjną jakość na każdym etapie produkcji. Wysokiej jakości worek ażurowy z wytrzymałej siatki polipropylenowej to idealne opakowanie do przechowywania i transportu ziemniaków, a także innych twardych warzyw korzeniowych (marchew, buraki, seler itp.) oraz różnego rodzaju produktów spożywczych i przemysłowych. Każdy worek ażurowy naszej produkcji jest starannie wykonany oraz dopuszczony do kontaktu z żywnością, a więc jego stosowanie jest w pełni bezpieczne. Tkanina polipropylenowa, z jakiej wykonane są nasze worki, jest odporna na przetarcia, rozerwanie i przecięcie i idealnie nadaje się do pakowania produktów o nieregularnych rozmiarach i kształcie, do jakich należą ziemniaki. Ogromna wytrzymałość materiału i solidność wykonania pozwala zaś na uzyskanie dużej pojemności i ładowności worków oraz umożliwia ich wielokrotne wykorzystanie.

worek parciany

Polipropylen posiada również idealne do przechowywania ziemniaków i innego rodzaju produktów spożywczych właściwości dotyczące przepuszczania powietrza i wilgoci. Dzięki temu składowane w naszych workach produkty przez dłuższy czas pozostają świeże, nie pleśnieją i nie gniją. Gęsty splot tkaniny polipropylenowej produkcji Agrosak chroni także zawartość przed kurzem, pyłem i innymi zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Wygodny w użyciu worek na ziemniaki i inne produkty

Worek ażurowy to wygodne narzędzie do przechowywania i transportu ziemniaków oraz innych produktów spożywczych. Przechowywanie i transport w workach zapobiega rozsypywaniu się produktu i ułatwia jego efektywniejsze składowanie. Nasze worki polipropylenowe są funkcjonalne i łatwe w użyciu, a także wszechstronne. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów i szczegółowych parametrów. Wykonujemy worki z nadrukami i w różnych kolorach. Realizujemy również zamówienia niestandardowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Poser une question