Producent Big Bags, Worki Big Bag, Worek Polipropylenowy


Nasza firma Agrosak oferuje Państwu wysokiej jakości tkaniny i opakowania z polipropylenu. Jako producent worków polipropylenowych działamy od 1992 roku. Od tego czasu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów nie tylko z Polski, ale również z licznych krajów europejskich. Nasza specjalność to wysokiej jakości tkaniny techniczne z polipropylenu. Dostarczamy tkaniny powlekane i płaskie o wysokiej trwałości i wszechstronnym zastosowaniu. Z nich produkujemy między innymi nasze worki polipropylenowe – big bagi i innego rodzaju opakowania. Dostarczamy worki big bagi jednozaczepowe, dwuzaczepowe, kontenerowe czterozaczepowe. Dzięki różnym konstrukcjom worek big bag może być indywidualnie dopasowany do konkretnych ładunków.

Każdy worek polipropylenowy Agrosak wyróżnią się wysoką jakością wykonania – wytrzymałością, przewiewnością, odpornością na uszkodzenia. Istnieje możliwość wykonania worków w różnych rozmiarach i kolorach zgodnie z życzeniami klientów. Również wybierając naszą ofertę, mają Państwo pewność że worki i big bag będą przystępne cenowo – jako producent zapewniamy ceny niższe niż w sklepach. Na zamówienie klientów wykonujemy także wyroby niestandardowe, między innymi worki do odpadów azbestowych, worki na gruz, na rury, odzież używaną, płachty, maty ochronne do prac ogrodniczych. Również w naszej ofercie znajdują się specjalistyczne tkaniny dla górnictwa – antystatyczne i niepalne, mikrozbrojenia Gro-Bet oraz usługi nadruków i powlekania tkanin i włóknin.

Podstawą naszej produkcji są tkaniny polipropylenowe, które mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Dzięki specjalnym dodatkom są one odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu mają znacznie dłuższą żywotność. Tkaniny polipropylenowe z naszej oferty to szeroki wybór asortymentowy, o zróżnicowanej gramaturze i kolorystyce. Tkanina polipropylenowa to produkt niezastąpiony, ceniony za jego wytrzymałość i inne zalety. Doskonale sprawdza się w budownictwie, rolnictwie, w meblarstwie, a także do szycia konfekcji, toreb gospodarczych, worków i innych tego typu produktów.

Stellen Sie eine Frage